Tommy Hilfiger to jeden z czołowych producentów zegarków. Artykuły tej firmy wyróżniają się szeroką gamą modeli oraz wyjątkowym designem. Na uwagę zasługują także zastosowane w nich mechanizmy. Czym jeszcze odznaczają się czasomierze i dlaczego tak wiele osób decyduje się na ich zakup?

Zegarki Tommy Hilfiger kuszą oryginalnym designem

Do jednych z głównych czynników determinujących wybór towaru należy jego wygląd. Jeśli dany egzemplarz nam się nie podoba, po prostu go nie kupujemy. Oferta Tommy Hilfiger charakteryzuje się różnorodnością. Zegarki męskie posiadają duże i dopracowane tarcze. Z kolei artykuły dla pań zwracają uwagę oryginalną konstrukcją. Portfolio producenta obejmuje kilkadziesiąt serii. Wielbicielom nowoczesnych rozwiązań spodobają się artykuły z kolekcji Denim lub Chase o niebanalnym wzornictwie i żywych kolorach. Do interesujących opcji zaliczają się ponadto modele sportowe. Osobom ceniącym tradycyjny styl polecamy wersje Classic lub George. Najnowsze trendy panujące w tym sezonie można na bieżąco śledzić na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Wybierz zegarki dla mężczyzn i kobiet napędzane mechanizmem kwarcowym

Wśród wszystkich mechanizmów montowanych w czasomierzach najlepiej sprawdzają się warianty automatyczne. Niestety, są one najdroższe i z tego powodu rzadko się ich używa. Większość modeli wyposaża się w technologię kwarcową zasilaną baterią. Również zegarki Tommy Hilfiger posiadają takie układy. Podstawę ich działania stanowią drgania kryształu kwarcowego, co wywołuje impulsy elektryczne. Patent wynalazł Warren Marrison w 1927 r. Początkowo technologię wykorzystywano w laboratoriach. Dopiero pod koniec lat 60. XX wieku odkrycie znalazło zastosowanie w tradycyjnych czasomierzach. Do jego zalet należy dokładność oraz bardzo długa żywotność, dzięki czemu wybrany model może służyć przez długie lata.

Tommy Hilfiger – wytrzymałe materiały, wysoka funkcjonalność

Zegarki damskie i męskie wykonano z bardzo dobrych tworzyw. Do wyrobu koperty i bransolety sięga się po stal szlachetną antyalergiczną. Paski produkuje się ze skóry cielęcej lub tworzywa sztucznego, a sprzączki posiadają klamrę z trzpieniem lub zapięcie na zatrzask. Modele wyposaża się ponadto w szkiełka mineralne, które charakteryzuje odporność na pękanie i zarysowania. Warto podkreślić też praktyczne elementy ułatwiające codzienne użytkowanie, takie jak np. datownik, GMT (czyli możliwość odczytywania godziny w różnych strefach czasowych jednocześnie). Popularnością cieszą się też egzemplarze o wysokiej klasie wodoszczelności.

Chcesz obejrzeć czasomierze z najnowszych kolekcji? Poznaj naszą ofertę!