Włoski potentat mody postanowił przenieść doświadczenia stylisty na inne produkty –  na zegarki. I znów odniósł światowy sukces, bo zegarki Armani, pochodzące z domu Emporio Armani, często bywają traktowane jako  niezbędne dodatki do ubiorów sprzedawanych w butikach,  a noszą je gwiazdy filmowe, piosenkarki estradowe, sławni sportowcy.

Stały się produktami modnymi, z opinią luksusowych. Do sportowego stroju od Armaniego za 1609 zł można z  domu  Emporio Armani „dobrać” damski  zegarek AR5920 z serii Chronograph.  Jak od niektórych kreacji mistrza mody nie trudno oderwać wzrok, tak i   wyglądem   chronografu  srebrnego w kolorze różowego złota nie można się nasycić. Jego piękno tkwi w  kształcie nawiązującym  do wzorów tradycyjnych, w detalach, w kolorystyce.  Kolor różowego złota  (koperta, bransoleta, sprzączka z zatrzaskowym zapięciem, bezel) dobrze harmonizuje ze srebrną tarczą z arabskimi cyframi i ze świecącymi wskazówkami, z osobną tarczą sekundową, ze stoperem.

1

Ma średnicę 38   mm, grubość 11 mm. Nabywcy przekazywany jest w gustownym firmowym pudełeczku, z dołączoną dwuletnią gwarancją, a przesyłkę  opłaca sprzedawca. W serii rozpoczynającej się symbolami AR warto też przyjrzeć się białym: AR1476  za 1989 zł, AR1485 za 2240 zł, AR1456  za 2909 zł.

 Czerń kontrastująca ze złotem

Za 1139 zł z  domu Emporio Armani nożna zakupić u nas zegarek męski model AR5857 z serii Mens.

2

Stalowa bransoleta w odcieniu złota ostro kontrastuje z czarną tarczą ze świecącymi białymi markerami oraz wskazówkami. Ma średnicę 43 mm, grubość 12 mm. Podobnie jak inne zegarki Armaniego nabywcy dostarczany jest w ładnym pudełeczku, z dwuletnią gwarancją i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów za przesyłkę.

W odcieniu złota

Za 1169 zł można nabyć z kolekcji zegarki Armani męski zegarek sportowy model AX1752. Sportowy charakter zawdzięcza funkcjom: osobnej tarczy sekundowej i stoperowi.

emporio-armani-AX1752_MED

Jego wodoszczelność osiąga 10 ATM. Natomiast wartość kolorystyczną stanowią: koperta z polerowanej szczotkowanej stali w odcieniu  złota, bezel oraz bransoleta. Ma  średnicę 50 mm, grubość 13 mm. Wyposażony jest w napęd kwarcowy zasilany bateriami. Kupujący przesyłkę otrzymuje za darmo, a zegarek w ładnym pudełeczku, do którego dołączona jest dwuletnia gwarancja.