TAG heuer to szwajcarska firma produkująca luksusowe zegarki, której początki sięgają roku 1860. Tworzone przez nią stopery wykorzystywane były do oficjalnego pomiaru czasu na Igrzyskach Olimpijskich oraz w trakcie wyścigów Formuły 1. Jako pierwsza na rynku wprowadziła też chronograf cyfrowy. Do dziś marka ta kojarzy się z najwyższą jakością oferowanych produktów oraz z luksusem.

Zegarki Tag Heuer – dla kogo?

Zegarki TAG Heuer wybierane były przez amerykańskich prezydentów, znanych aktorów i sportowców. Wśród ambasadorów firmy znajdują się takie nazwiska jak Maria Szarapowa, Tiger Woods, Uma Thurman czy Brad Pitt. Marka kojarzy się z luksusem i jakością, a jej legenda również nie pozostaje bez znaczenia dla kolekcjonerów atrakcyjnych czasomierzy.

Propozycje TAG heuer to z pewnością oferta skierowana do osób ceniących styl, jakość i elegancki design kojarzący się z luksusem. Sprawdzi się więc nawet wśród najbardziej wymagających użytkowników.

 

Luksus w klasycznym wydaniu

Zegarki TAG heuer nie należą do najtańszych, ale zachwycają jakością wykonania oraz designem. Z całą pewnością przypadną do gustu miłośnikom ponadczasowej klasyki. Wśród dostępnych kolekcji znaleźć można zarówno eleganckie modele sportowe, jak i te sprawdzające się na co dzień czy do pracy. Nakręcane automatycznie zegarki zainteresują osoby, które nie chcą pamiętać o zmianie baterii; marka ma też w ofercie modele z mechanizmem kwarcowym.

Który zegarek Tag Heuer wybrać?

Podjęcie decyzji może być trudne, bo marka ma wiele ciekawych propozycji. Kolekcja Monaco wyróżnia się kwadratową kopertą, seria Aquaracer przypadnie do gustu miłośnikom sportowej elegancji, również w wersji dla pań, podobnie jak modele należące do kolekcji Carrera. Fanów wyścigów zainteresują zegarki należące do serii Formula 1, a seria Link Damclokor to piękne damskie zegarki łączące w sobie klasykę i ciekawy design – wyróżnia je m. in. kolor tarczy. Duży wybór ciekawych modeli oraz jakość zegarków TAG heuer sprawia, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.