• Zegarki
 • Obsługa klienta
 • Bezpieczne płatności
 • 100% Bezpieczne metody płatności

  Oferujemy kilka różnych płatności. Można płacić przez PayU, kartą kredytową, kartą debetową lub przelewem bankowym. Zastrzegamy sobie prawo do podwyższenia ceny, gdy jest to poza naszą kontrolą.

  PayU - przelew internetowy

  PayU
  Dzięki usługom proponowanym przez PayU zyskują Państwo komfort, iż płatność zostanie potwierdzona w najszybszy możliwy sposób, dzięki czemu zamówiona usługa czy towar zostanie zrealizowana szybciej niż za pośrednictwem tradycyjnego przelewu.

  Lista obsługiwanych banków:

  - mBank - PKO Bank Polski - Bank Zachodni WBK
  - ING - Bank Pekao - Alior Bank
  - Millennium bank - City handlowy - BOŚ
  - Bank BPH - Credit Agricole - BGŻ BNP Paribas
  - Deutsche Bank - Eurobank - IdeaBank
  - PBS bank - GET IN bank - Noble Bank

  PayU - raty

  PayU
  Dzięki ratom PayU łatwo i wygodnie robisz zakupy nawet wtedy, gdy nie masz środków. Na raty możesz kupować zegarki na łączną kwotę od 300 zł do 20 000 zł.

  Karta kredytowa lub debetowa - MasterCard, Visa

  Visa MasterCard
  RBS WorldPay to nasi dostawcy usług płatniczych za zakupy kartą. Bankiem operującym jest Svenska Handelsbanken. W przypadku zakupu kartą kredytową lub debetową, po ręcznym sprawdzeniu, potwierdzenie zamówienia jest wysyłane na Twój e-mail.

  Przelew bankowy

  Bank Wire Transfer
  Jeśli zdecydujesz się zapłacić przelewem bankowym, po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczną wiadomość mailową z informacjami o płatności. Postępuj zgodnie z instrukcjami w mailu, po otrzymaniu przez nas płatności, będziemy kontynuowali realizację Twojego zamówienia.